KIEV-IT ™ - це інтернет супермаркет електроніки

Комп'ютери та комплектуючі для ігор, навчання і роботи. Готові бізнес рішення для компаній. Великий вибір аксесуарів на будь-який смак. Величезний вибір товарів для дому та особистої гігієни. Сервісне обслуговування ПК і комп'ютерних комплектуючих, виклик системного адміністратора до вашої домівки або до офісу.

Цікаві факти про нас:

- 5 років успішної діяльності на ринку
- 10 000+ товарних позицій в каталозі
- 1200+ зібрано ігрових і робочих ПК
- 10000+ клієнтів обслужили
- 65% клієнтів приходять за рекомендацією
- кредитуємо наших клієнтів на будь-який товар з каталогу до 24 місяців
- проводимо постійні акції та розіграші в соціальних мережах
- ігрова зона в нашому магазині для клієнтів
- власна торгова марка KIEV-IT ™
- власний сервісний центр за адресою магазину з найкращим обладнанням і фахівцями
- можливість проконсультуватися перед ремонтом з інженером безпосередньо
- за процесом складання комп'ютера наживо можна по спостерігати в магазині або в режимі реального часу на нашому каналі на YouTube
- можливість про тестувати зібраний комп'ютер в іграх або інших професійних програмах в ігровій зоні без обмежень за часом.

Етапи створення нашої компанії:


2014 рік
Початок реалізації вживаних комп'ютерів, комплектуючих і ноутбуків через мережу Інтернет. Відкриття першого магазину в Києві.

2015 рік
Заснування інтернет-магазину KIEV-IT. Відкриття сервісного центру по ремонту та обслуговуванню комп'ютерного обладнання.

2016 рік
Збільшення асортименту товару, який відповідає високим стандартам якості. Тимчасово припинена діяльність сервісного центру.

2017 рік
Збільшення обсягів продажів і розширення бази клієнтів. Оперативна поставка комп'ютерної техніки і комплектуючих покупцям в усі куточки України.

2018 рік
Поліпшення стандартів і принципів роботи магазину. Щільна робота з клієнтською базою. Відкриття повноцінного шоу-рум в м.Києві.

2019 рік
Реорганізація компанії KIEV-IT. Відновлення роботи СЦ. Реєстрація ТМ KIEV-IT

2020 рік
Розвиток представництва нашого магазину в соціальних мережах. Розвиток YouTube каналу. Укладення договорів з ключовими офіційними постачальниками товарів на Україні. Акредитація на митниці. Імпорт товарів на Україну. 

2021 рік
Запуску повноцінного онлайн супермаркету електроніки https://kiev-it.ua/ з максимальним набором зручних функцій. Підключення всіх ключових банків України для видачі споживчих кредитів на товари для наших клієнтів.